Už 13 rokov repasované notebooky, počítače a monitory za najlepšie ceny na SK!

Výhody repasovanej výpočtovej techniky

Prečo repasovaná VT? 


Za málo peňazí veľa muziky. To je repasovaný počítač! 

Repasovaná VT je plne funkčná VT, ktorá pochádza výhradne zo západnej Európy od firiem ako sú poisťovne, banky atd. Tieto firmy prevádzajú po účtovnom odpísaní a ukončenia záruk, približne po 2-3 rokoch, náhradu za VT nové generácie. VT u nás komplexne otestujeme a ďalej dodávame naším zákazníkom. 

Nejedná sa však len o repasované počitače. Dodáváme celý sortiment repasované VT, tzn. notebooky, monitory, tlačiarne a PC komponenty. 

Prečo kupovať repasovaný počítač? 

Väčšina z užívateľov sa potrebuje predovšetkým pripojiť k internetu, chce sa naučiť cudzí jazyk, napísať dopis, zahrať hru, a to všetko hravo zvládne na repasovanom PC za neporovnateľne nižšiu cenu. Paradoxne nejmenej využitý výkon PC je vo firmách, kde sa PC používá najmä na písanie dokumentov, správu pošty a pripojenie k internetu. Na to nepotrebujete PC za 1.000 €! 

· Nízká cena - u žiadneho iného tovaru tak neklesá ako cena u výpočtovej techniky. Dnes kúpený nový počítač má za pol roka cenu na 60 až 70% pôvodnej ceny!!! A to bez akejkoľvek straty funkčnosti. A určite ho budete ďalšie 2-3 roky používať a potom už ho predáte za zlomok pôvodnej ceny, ale počítač stále pracuje. 

· Napríklad 3 roky staré PC, to sú konfigurácie Intel Core i3-i5 okolo 2,00Ghz, za ktoré boli zákazníci ochotní v tej dobe zaplatiť 400-900 €. A my ich Vám ponúkame za zlomok pôvodnej ceny, a naviac 100% funkčné!!! A naviac v konkurencii dnešných nových PC zostav sa rozhodne nestratia. 

· Využitie - na repasovanom PC urobíte 99% všetkých aplikácii, bežne používaných na základných a stredných školách. (1% tvoria aplikácie pre študentov odborných škôl, kde sa jedná hlavne o grafický SW, aj také však máme v ponuke) 

· Kvalita - záruka repasované PC nič netratí v kvalite s novými PC. Ponúkame Vám širokú škálu značkových počítačov svetových značiek ako Lenovo, Hewlett-Packard, Compaq, DELL, ktoré už majú 1 a viac rokov bezporuchovej prevádzky za sebou. Väčšina porúch vzniká práve tesne po zadovážení novej VT. Môžeme si preto dovoliť poskytovať na repasovanú VT záruku 1 rok. V prípade väčších dodávok napr. pre školy, štátne organizačné zložky alebo neziskové organizácie poskytujeme záruku až 2 roky a samozrejmosťou je legálny systém Windows XP, Vista a 7 !!!