Blokovanie reklamy

Chrome blokuje reklamy, to nesmieš prehliadnúť.

Reklama je všade kde sa pozrieme a dokonca ešte skôr ako stihneme otvoriť internetové okno. Komunikácia niektorých značiek alebo produktov už prerastá cez hlavu nielen vám ale aj ostatným. Treba sa na to pozrieť z inej perspektívy, čím viac reklám, tým viac blokátorov.

Neprekonané rozšírenie proti reklamám, vyskakovacím oknám a reklamným bannerom, aj s týmito prekážkami si blokovač reklamy AdGuard vie poradiť. Efektívne blokuje všetky typy reklám na všetkých stránkach vrátane sociálnej sietí Facebook a taktiež Youtbe a mnoho ďalších.

Pozrime sa čo všetko dokáže blokovač AdGuard:

1. Reklamám nedá šancu - blokuje všetky reklamy:  video reklamy (vrátane Youtube video reklám), multimediálne reklamy, neželané vyskakovacie okná (blokovač vyskakovacích okien), bannery a textové reklamy (obsahuje blokovač Facebook reklamy)

2. Šetrí váš čas - zrýchľuje načítanie internetovej stránky a ušetrí prenosové pásmo vzhľadom na zablokovanie reklamy a vyskakovacie okná.

3. Súkromie ostáva v súkromí -  chráni Vaše súkromie blokovaním sledovacích systémov tretích strán.

4. Koniec škodlivým kódom -  blokuje veľa škodlivého kódu, inštalátorov, reklamných klientov, vytáčacích programov a podvody

Prečo práve AdGuard?

Prečo práve uprednostniť blokovač AdGuard pred Adblock alebo Adblock Plus? Všetky tri majú výborné hodnotenia a spĺňajú hlavnú úlohu blokovačov reklám. Avšak každý má niečo do seba. Antireklamný AdGuard je skutočne rýchly a nenáročný, používa len polovicu pamäte ako iné podobné riešenia. Dokonca dokáže zvládnuť aj väčšinu skiptov pre odchádzanie blokovačov reklamy.

Súkromie len pre seba, a tak by to malo aj ostať.

Ako sa postará blokovač reklám AdGuard o Vaše súkromie? Jednoducho, je to jeden z jeho hlavných cieľov. Postačí jeden klik a AdGuard odstráni všetky druhy Vášho sledovania z internetu. Tento blokátor má jeden z najväčších filtrov sledovacích nástrojov s viac ako 5000 pravidlami.

Stop online hrozbám!

V súčasnosti je tak veľa hrozieb, škodlivých kódov a vírusov, že ťažko určiť čo je čo. Avšak práve tento blokovač sa o to postará. Chráni Váš počítač proti vírusom, trójskym koňom, červom, špionážnemu a reklamnému softvéru, znižuje riziko vírusových infekcií a blokuje prístup k nezdravým stránkam pre prevenciu potenciálnych útokov.